Kynologie Bašť

Den psa 2.9.2023

V sobotu 2.9.2022 od 14 hodin pořádá spolek Kynologie Bašť na cvičáku již 12.ročník akce DEN PSA.

Letos se opět můžete těšit na spoustu prodejních stánků se zvířecí tématikou. Přijedou zástupci útulku Lesan Kralupy nad Vltavou, pro které se celá tato akce koná ❤️ www.utulek-kralupy.estranky.cz

Do soutěže či soutěží přihlašujte svého psa/psy pomocí odkazu:

 

Přihláška na Den psa 2.9.2023 – Formuláře Google

 

Tam najdete formulář, který vyplňte. Jeden pes můžete být přihlášen do více soutěží. Pro jednoho psa vždy jedna přihláška. Každý přihlášený pes se automaticky zařazuje do soutěže o nejkrásnějšího psa dne.

Přihlášky (vyplněné formuláře) posílejte do 31.8. včetně. 

Registrace přihlášených psů na místě musí proběhnout do 13:30 hodin. Na místě není možné přihlašovat psa. Od 14 hodin začíná moderovaný program.

Ostatní všeobecná ustanovení k akci Den psa:
Při přejímce psů je nutné předložit platný očkovací průkaz s platným základním očkováním proti vzteklině.
Z výstavy jsou vyloučeny háravé feny, kojící feny a feny ve vysokém stupni březosti. Agresivní a kousaví psi mohou být z výstavy vyloučeni, povinností majitele je takového psa vhodným způsobem zabezpečit. Psi nesmí mít parazity (vši, všenky, blechy, tasemnice, škrkavky atd.), nesmí být nemocní a předpokládáme jejich dobrou kondici.
Pořadatel nezodpovídá za škody způsobené psem nebo majitelem psa, plnou odpovědnost nese majitel. Není povoleno vystavovat psa na ostnatém nebo elektrickém obojku. Volné pobíhání psů v areálu není dovoleno.
Děkujeme za přihlášky, spolupráci a na všechny se moc těšíme.
back to top button