Rady pro zájemce o členství – návštěva cvičiště

DO ODVOLÁNÍ JE VYHLÁŠEN STOP STAV NA PŘIJÍMÁNÍ NOVÝCH ČLENŮ SPOLKU. VŠEM PŘÍPADNÝM ZÁJEMCŮM SE OMLOUVÁME.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A SOCIÁLNÍ SÍTĚ, KDE BUDE ZVEŘEJNĚNA INFORMACE O ZMĚNĚ TOHOTO STAVU.

Zájemcům umožňujeme návštěvu se svým psem na výcvik každou sobotu (malá plemena a štěňata – orientačně do 6 měsíců) od 9-ti hodin a od 10-ti hodin ( dospělí psi ). Je nezbytně nutné přinést vybavení uvedené v popisu výcviku ( obojek, vodítko cca. 150cm, pamlsky, hračku pro motivaci, předmět pro aport – míček, čínku apod.)

Členové se obvykle setkávají cca. 30 minut před výcvikem, aby psi se „očuchali“ a vyběhali. Před vstupem na cvičíště s novým psem zavolejte přes plot výcvikáře nebo člena výboru, který s Vámi dohledne na to, aby nedošlo ke konfliktu s nově přicházejícím psem. Psi jsou při volném pohybu podle charakteru rozděleny do dvou skupin a musí být pod dohledem psovoda – viz. provozní řád. Při zahájení výcviku je nástup na cvičišti, tam vás výcvikář přidělí do některé skupin podle zkušeností. 

Máte možnost psa vyvenčit na psí louce před cvičištěm. Tato není oplocená a má vstupy na silnice na západní a severní straně. Zde je volný pohyb psů povolen.

Přihláška

Každý zájemce o členství ve spolku má možnost vyzkoušet si jednu ukázkou hodinu výcviku zdarma. Pokud mu výcvik, prostředí atd. budou vyhovovat musí vyplnit závaznou přihlášku do spolku kynologie Bašť. Tuto přihlášku dostane od výcvikáře na cvičáku v den konání výcviku. Po odevzdání vyplněné přihlášky, zaplacení členského příspěvku, brigádného a zápisného se stává plno hodnotným členem spolku.

back to top button